• 58588_324594877682154_779179514_n.jpg
  • 1269731_301859809955661_76060906_o.jpg
  • 1391636_310226579118984_164658816_n.jpg
  • 1470049_327108314097477_158593557_n.jpg
  • 10646664_634830059991966_3823067465434244701_n.jpg
  • 11214095_607684542706518_7053613344319637042_n.jpg
  • 12009752_639372409537731_2148690286780903671_n.jpg
  • 13178966_737494289725542_3487478330400056278_n.jpg
  • 13239913_742561635885474_8821509640170809908_n.jpg
  • 14500476_815874231887547_3486353402639753497_o.jpg
  • 14729230_826424037499233_1096510414264889813_n.jpg
  • 17359271_923342941140675_3275664705751519975_o.jpg
  • 19944409_1000936236714678_5822692894177143460_o.jpg
  • 20201007_130230.jpg
  • 20221021_190003.jpg
  • 20221021_190313.jpg
  • 32507960_1187800828028217_6097738045644079104_n.jpg
  • 35270264_1208247385983561_8198495975631749120_n.jpg
  • 47574633_1361682250640073_2387450321300357120_n.jpg
  • 47577659_1363034893838142_6278683918312931328_n.jpg

Servitum - Elinstallationer. Vi vänder oss till både privatpersoner och företag.

Firman består i nuläget av fyra montörer och en lärling som tillsammans har många års erfarenhet av branschen.

Se nedan vad vi kan hjälpa just dig med, och tveka inta att höra av dig om du har några frågor.

Använd gärna kontaktformuläret för att kontakta oss med jobbbeställningar, offertförfrågningar eller övriga frågor.

Servitum är självklart registrerade hos Elsäkerhetsverket för säkra installationer.

 
20190512_231559.jpg?width=2448&height=2448

Tomas Andersson

Ägare! ........tomas@servitum.se...... .........026 420 34 01..........

20191118_0745391.jpg?width=1898&height=2719

Peter Sundberg

Ägare! ........peter@servitum.se....... .......026 420 34 02.......

Anton.jpg?width=1017&height=1470

Anton Bylund

0760580040 anton@servitum.se

Anton%20Svedlund.jpg?width=2341&height=2896

Anton Svedlund

0736367115 Anton.s@servitum.se

IMG_20220427_192342.jpg?width=1840&height=3264

Johan Nordlund

0707697824 johan@servitum.se

Kontakta oss:

026 420 34 00

info@servitum.se

Kanalvägen 6, 80309

Gävle

Organisationsnummer: 556929-7640

Fakturor@servitum.se

Please publish modules in offcanvas position.